Print This Page

Aktualijos

2014.03.04

Paremkime LDIDGerb. draugijos nariai,

iki š.m. gegužės 1 d. galime paremti Lietuvos dailės istorikų draugiją neišleisdami nei cento. Jūs neatverdami savo piniginės galite prisidėti prie mūsų išlaikymo, pervesdami 2% savo pajamų mokesčio sumos. Primename, kad Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas (2002-07-02 Nr. IX-1007) suteikia galimybę dirbantiems ir pajamų mokestį mokantiems Lietuvos gyventojams sumokėto pajamų mokesčio sąskaita paremti teisę gauti labdarą ir paramą turinčias įstaigas.

Lietuvos bankų internetinės bankininkystės klientai, tai gali padaryti labai paprastai: pasirinkite e.deklaravimas/e.paslaugos (priklausomai nuo banko) savo e-bankininkystės meniu bei užpildykite specialią formą FR0512.

FR0512 formos dokumente:

1–4 laukeliuose įrašykite savo duomenis (asmens kodą; telefono numerį, vardą, pavardę; gyvenamąją vietą),

5 laukelyje – 2013

6S laukelyje pažymėkite „X“ ženklu pirminę formą

E1 laukelyje – 2

E2 laukelyje – 191904083

E4 laukelyje – 2,00

PRAŠOME prašymo formą FR0512 pildyti tik DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS!

Išsaugokite užpildytą prašymą, jį atsispausdinkite, parašykite savo vardą ir pavardę, pasirašykite ir pristatykite į VMI pagal gyvenamą vietą (vilniečiai pristato adresu - Ulonų g. 2, Vilnius) arba įdėkite į voką, užrašykite VMI adresą, užklijuokite, pasirašykite ant užklijavimo linijos ir išsiųskite į VMI. Elektroniniu būdu prašymas taip pat gali būti teikiamas.

Dėkojame visiems, kurie jau parėmė ankstesniais metais ir kurie sutinka paremti Lietuvos dailės istorikų draugiją skirdami savo 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.

Pagarbiai,

LDID Taryba

^