Print This Page

Aktualijos

2015.03.16

LDID parama


Gerb. draugijos nariai,

iki š.m. gegužės 1 d. galime paremti Lietuvos dailės istorikų draugiją neišleisdami nei cento. Jūs neatverdami savo piniginės galite prisidėti prie mūsų išlaikymo, pervesdami 2% savo pajamų mokesčio sumos. Primename, kad Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas (2002-07-02 Nr. IX-1007) suteikia galimybę dirbantiems ir pajamų mokestį mokantiems Lietuvos gyventojams sumokėto pajamų mokesčio sąskaita paremti teisę gauti labdarą ir paramą turinčias įstaigas.
Lietuvos bankų internetinės bankininkystės klientai, tai gali padaryti labai paprastai: pasirinkite e.deklaravimas/e.paslaugos (priklausomai nuo banko) savo e-bankininkystės meniu bei užpildykite specialią formą FR0512.

FR0512 formos dokumente:
1–4 laukeliuose įrašykite savo duomenis (asmens kodą; telefono numerį, vardą, pavardę; gyvenamąją vietą),
5 laukelyje – 2014
6S laukelyje pažymėkite „X“ ženklu pirminę formą
E1 laukelyje – 2
E2 laukelyje – 191904083
E4 laukelyje – 2,00 PRAŠOME prašymo formą

FR0512 pildyti tik DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS!

Kita galimybė – šią formą galite užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos interniatiniame puslapyje. Išsaugokite užpildytą prašymą, jį atsispausdinkite, parašykite savo vardą ir pavardę, pasirašykite ir pristatykite į VMI pagal gyvenamą vietą (vilniečiai pristato adresu – Ulonų g. 2, Vilnius; kauniečiai – Europos pr. 105, Kaunas) arba įdėkite į voką, užrašykite VMI adresą, užklijuokite, pasirašykite ant užklijavimo linijos ir išsiųskite į VMI. Elektroniniu būdu prašymas taip pat gali būti teikiamas per „Mano VMI“.

Dėkojame visiems, kurie jau parėmė ankstesniais metais ir kurie sutinka paremti Lietuvos dailės istorikų draugiją skirdami savo 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.

Pagarbiai,
LDID Taryba

^